Manueel therapeut én affiniteit met sport en orthopedie? Lees verder!

We zijn een jonge fysiopraktijk in Ede met focus op sport een orthopedie en zoeken versterking van ons team met een manueel therapeut!

VACATURE – MANUEEL THERAPEUT – SPORTFYSIO – TOPSPORTHAL – EDE-CENTRUM

Maarten en Annita zijn na hun topsportcarrière Mijn Fysiopraktijk gestart in 2013. Ondertussen zijn er twee vestigingen in Ede, één in het centrum van Ede en één in de Topsporthal, de van der Knaaphal. De focus ligt op sport en orthopedie, wat ook terug te zien is in de patiënten populatie.

We zijn op zoek naar een manueel therapeut en/of Sportfysiotherapeut! Dit ter vervanging van onze collega manueel therapeut. Ben je geïnteresseerd neem dan direct contact op, de rest van de vacature tekst is dan ook indicatief, voor talent is altijd plaats. In overleg gaan we kijken wat mogelijk is, zo zijn we flexibel in uren, dagen en tijden.

Ben je een algemeen of sportfysiotherapeut die zich ook wel in deze werkomgeving ziet werken? Neem dan contact op voor de mogelijkheden!

DUS BEN/HEB JE:

  • Manueel therapeut (of bijna) met passie voor sport en orthopedie
  • Beschikbaar voor 16 tot 30 uur per week, uren zijn ter indicatie. Ben je bijvoorbeeld maar één dag beschikbaar (bijvoorbeeld naast huidige werkgever), ook dan komen we graag in contact. We kunnen de uren dan ook splitsen.
  • Startdatum in overleg, voorkeur heeft een startdatum van 1 februari.

EN WIL JE GRAAG:

  • Werken in een moderne en sportgerichte praktijk in een inspirerende omgeving
  • Onderdeel zijn van sportbegeleiding van Olympisch tot recreatief niveau.
  • Een sportieve werkomgeving met idem patiënten populatie
  • Een aanvulling zijn op ons team van fysiotherapeuten (en podoloog, sportmasseur en diëtist)
  • Met elkaar top zorg leveren voor iedereen

Kijk voor meer informatie over de praktijk op www.mijnfysiopraktijk.nl

Heeft deze vacature je nieuwsgierig gemaakt dan komen we graag in contact. Stuur dan een up-to-date CV naar:

vacature@mijnfysiopraktijk.nl

Herken je je in dit verhaal?

Dan is deze vacature echt iets voor jou!